Předchozí stránka
Další stránka

Degustace vín v Uherském Hradišti

Od 4 lidí až po autobus

Že vás pohostíme dobře dokládají pětihvězdičkové recenze na Googlu nebo Facebooku. Zajistíme jídlo i nocleh přímo ve vinařství nebo v partnerském hotelu Fabrika. K dispozici máme dva sklepy: malý do 10 lidí a velký do 35 degustujících. Organizujeme firemní a soukromé akce až do 70 lidí, buď ve sklepě Synot v Mařaticích, Františkánských sklepích v centru Uherského Hradiště nebo v blízkém Skanzenu Rochus.

„Na pohárek“ aneb rychlokošt na stojáka

Nahrnete se do sklepa na hodinu a půl kdykoli během dne, popovídáme si nad 8 vzorky vín o tom, co vás o vinaření zajímá. Ideální zastávka cyklovýletu za 350 Kč za jednoho koštujícího.

„Ukaž, co máš“ aneb pořádný košt

S pořádným koštem máme na 12-15 vzorků celé 3 hodiny za 550 Kč za osobu. To už stihneme koštnout všechna mladá vína i nějakou dobrotu k zakousnutí. Začátek degustace plánujeme tak, abyste byli po obědě nebo po večeři (to abyste nám vydrželi).

„Toho mi ulej“ aneb pořádný košt i s popíjením

Po 12+ vzorcích řízené degustace popijeme podle toho, co vám chutná — nutno počítat s rizikem, že se tak trochu opijeme :-) K pořádnému koštu tak máte 2 hoďky navíc za celkových 850 Kč na jednoho. Provázet nás budou domácí dobroty, například proslavená paštika paní Medkové, Jožkovy uzeniny nebo čerstvě rozpečený sýrový chléb. Ideální začátek je v 18 hodin.

„Tož sa neomezuj!“ aneb jídla a vína, co zvládnete

V ceně 1250 Kč na osobu máte koštované vzorky vín, pořádný oběd nebo večeři, ať už to jsou naložené steaky na grilu, pečená kuřata nebo řízky. Samozřejmostí je studený raut, domácí paštika, voda a podobné nezbytnosti. Na konkrétní podobě programu se už domlouváme v závislosti na velikosti vaší skupiny a příležitosti, k jaké se u nás sejdete. Svatba přeci jen probíhá trochu jinak než firemní teambuilding :)

Aspoň 4 degustující

Aby se vyplatilo otevřít i nějakou láhev, potřebujeme aspoň 4 degustující. Pokud je vás méně, zkuste se také ozvat - zkusíme vás připojit k jiné skupince. Občas se také necháme ukecat na „intimčo“ degustaci pro jednotlivce i páry, v takovém případě platí cena jako pro 4 hosty. Výhodou je, že se naplno věnujeme jen vám a zaručeně vás nikdo nebude rušit – perfektní dárek na oslavu výročí.

Ideálně do půlnoci

Zatímco vy dospáváte, my od rána pracujeme. Přestože si s vámi ve sklípku rádi posedíme do brzkých ranních hodin, vážíme si také našeho spánku. Proto od půlnoci účtujeme 1000 Kč za každou další hodinu – v 10 lidech pouhá stovka na jednoho. A abyste z toho taky něco měli, je v tom samozřejmě započteno i další vypité víno :-)

Ubytování u Medků

Ubytování a noční dopravu pro vás zajistíme, ať se nám ovíněni nezatouláte ve vsi. K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a vše potřebné. Kousek od sklepa ubytujeme až 16 lidí, při větším počtu hostů vás odvezeme do spřátelených penzionů. Cena obvykle 550 Kč na lůžko, podrobnosti a rezervace zde.

Pro větší skupinky zajistíme ubytování v hotelu Fabrika, který je jen 20 minut chůze od sklepa.

Rezervujte co nejdříve

Často klapne i last-minute, ale stejně - ozvěte se prosím co nejdříve, ať vám termín aspoň předběžně zarezervujeme. Vinařův zeťák, Jaromír, s vámi projde všechny detaily a program akce:

Jaromír Dvořáček
+420 608 667 701
vase@vinarstvimedek.cz

Těšíme se na vás,

Jožka a Jaromír

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště