Předchozí stránka
Další stránka

Degustace v našem vinném sklepě

Pořádáme řízené degustace včetně jídla a noclehu přímo ve vinařství. V Uherském Hradišti na vás čekají dva sklepy, malý do 10 lidí a velký až do 30 degustujících. Umíme zorganizovat firemní či soukromé akce až pro stovku lidí v kulturním domě kousek od vinařství.

Jak to probíhá a na co to vyjde?

Večerem ve sklepě vás bude provázet pan Medek. V ceně 1700 Kč máte koštované vzorky vín, ubytování na jednu noc, pořádné jídlo na večer (naložené steaky na grilu, pečená kuřata nebo řízky, obložené talíře, voda, espresso a podobné nezbytnosti). Po koštování si můžete zakoupit další lahve a bavit se s přáteli až do rána. Uherské Hradiště je krajem cimbálu, profi kapela vyjde na 5500 Kč za večer a je třeba ji objednat s předstihem pár měsíců.

Jak to bude s ubytováním?

Ubytování a noční dopravu pro vás zajistíme, ať se nám ovíněni nezatouláte ve vsi. K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a základní výbavu. Na přespání u nás nepotřebujete s sebou nic vozit. Kousek od sklepa ubytujeme až 12 lidí, při větším počtu hostů vás odvezeme do spřátelených penzionů.

Jak dát dohromady skupinu na degustaci?

Víme, že organizace je náročná, i když jde o vaše přátele. Proto vás za ni odměníme. Domluvte dalších 10 přátel na degustační večer a vaše úsilí vynahradíme krabicí vína. Tedy šesti lahvemi, nikoli krabicákem :)

  1. Domluvte se s námi na termínu.
  2. Pozvěte na košt lidi, se kterými se vám dobře popíjí a povídá.
  3. Vše ostatní už zařídíme my.

Jak zapojit kolegy z firmy?

Teambuilding ve sklepě je často jediný, který mají zaměstnanci opravdu rádi! Dejte nám kontakt na managera či majitele firmy a zkusíme se domluvit.

Další informace a objednávky

Pokud už jste na Slovácku, volejte rovnou vinařovi na +420 773 580 566, ať si co nejdříve potvrdíme termín. Pokud teprve plánujete, můžete psát na napiste@vinarstvimedek.cz.

Těším se na vás,

Josef Medek

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště