Předchozí stránka
Další stránka

Degustace v našem vinném sklepě

Pořádáme řízené degustace včetně jídla a noclehu přímo ve vinařství. Čekají na vás dva sklepy, malý do 10 lidí a velký až do 30 degustujících. Umíme zorganizovat firemní či soukromé akce až pro stovku lidí ve Františkánských sklepích v centru Uherského Hradiště.

Rychlokošt

Nahrnete se do sklepa na hodinu a půl, popovídáme nad 6 vzorky mladých vín a popovídáme si s vámi o tom, co vás o vinaření zajímá. Stát to bude 350 Kč za osobu.

Pořádná degustace

S pořádným koštem máme na 12-15 vzorků celé 3 hodiny za 500 Kč za osobu. To už zvládneme celou produkci mladých vín a něco malého k zakousnutí.

Celovečerní posezení ve vinném sklípku

Večerem ve sklepě vás bude provázet pan Medek. V ceně 1700 Kč na osobu máte koštované vzorky vín, ubytování na jednu noc, pořádné jídlo na večer (naložené steaky na grilu, pečená kuřata nebo řízky, obložené talíře, voda, espresso a podobné nezbytnosti). Po koštování si můžete zakoupit další lahve a bavit se s přáteli až do rána. Uherské Hradiště je krajem cimbálu, profi kapela vyjde na 5500 Kč za večer a je třeba ji objednat s předstihem pár měsíců.

Jak to bude s ubytováním?

Ubytování a noční dopravu pro vás zajistíme, ať se nám ovíněni nezatouláte ve vsi. K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a základní výbavu. Na přespání u nás nepotřebujete s sebou nic vozit. Kousek od sklepa ubytujeme až 12 lidí, při větším počtu hostů vás odvezeme do spřátelených penzionů.

Jak zapojit kolegy z firmy?

Teambuilding ve sklepě je často jediný, který mají zaměstnanci opravdu rádi! Dejte nám kontakt na managera či majitele firmy a zkusíme se domluvit.

Další informace a objednávky

Pokud už jste na Slovácku, volejte rovnou vinařovi na +420 773 580 566, ať si co nejdříve potvrdíme termín. Pokud teprve plánujete, můžete psát na napiste@vinarstvimedek.cz.

Těším se na vás,

Josef Medek

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště