Předchozí stránka
Další stránka

Degustace v našem vinném sklepě

Pořádáme řízené degustace včetně jídla a noclehu přímo ve vinařství. Čekají na vás dva sklepy, malý do 10 lidí a velký až do 30 degustujících. Umíme zorganizovat firemní či soukromé akce až pro stovku lidí ve Františkánských sklepích v centru Uherského Hradiště.

Rychlokošt

Nahrnete se do sklepa na hodinu a půl, popovídáme nad 6 vzorky mladých vín a popovídáme si s vámi o tom, co vás o vinaření zajímá. Stát to bude 350 Kč za osobu.

Pořádná degustace

S pořádným koštem máme na 12-15 vzorků celé 3 hodiny za 550 Kč za osobu. To už zvládneme celou produkci mladých vín a nějakou tu domácí klobásku k zakousnutí.

Degustace a popíjení

Když pořádná degustace nestačí: po 15 vzorcích řízené degustace otevíráme další lahve podle toho, co vám chutná — nutno počítat s rizikem, že se tak trochu opijeme :-) Klobáskám bude dělat společnost obložený talíř a taky máte 2 hoďky navíc za 750 Kč na jednoho.

Celovečerní posezení

Jídla, co sníte, a vína, co vypijete. V ceně 1700 Kč na osobu máte koštované vzorky vín, ubytování na jednu noc, pořádné jídlo na večer (naložené steaky na grilu, pečená kuřata nebo řízky, obložené talíře, domácí paštika), vodu, espresso a podobné nezbytnosti. Na konkrétní podobě programu se už domlouváme konkrétně v závislosti na velikosti vaší skupiny a příležitosti, k jaké se u nás sejdete.

Ubytování u Medků

Ubytování a noční dopravu pro vás zajistíme, ať se nám ovíněni nezatouláte ve vsi. K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a základní výbavu. Na přespání u nás nepotřebujete s sebou nic vozit. Kousek od sklepa ubytujeme až 12 lidí, při větším počtu hostů vás odvezeme do spřátelených penzionů. Více na booking.com.

Další informace a objednávky

Termíny jsou občas potíž, zvlášť pátky a soboty. Ozvěte se co nejdřív, ať si termín potvrdíte a předběžně zarezervujete. U svatby nebo firemní akce bývají trochu jiné požadavky než u páteční kalby přátel, proto s vámi vinařův zeťák projde vaše očekávání a program akce, ať všechno dobře zapadne.

Jaromír Dvořáček
+420 608 667 701
napiste@vinarstvimedek.cz

Pokud už jste před našimi vraty, volejte rovnou vinařovi:

Josef Medek
+420 773 580 566

Těšíme se na vás,

Josef Medek a Jaromír Dvořáček

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště