Předchozí stránka
Další stránka

Řízené degustace od 4 hostů až po autobus

Že vás pohostíme dobře dokládají pětihvězdičkové recenze na Googlu nebo Facebooku. Zajistíme jídlo i nocleh přímo ve vinařství nebo v blízkém hotelu Fabrika. K dispozici máme dva sklepy: malý do 10 lidí a velký do 35 degustujících. Naléváme pouze kvalitní vína, která půjdou do lahví nebo už jsou lahvovaná.

» Ověřit nebo rezervovat termín «

Vinné zážitky v našem sklípku

1. Okoštujte — 450 Kč

Ideální zastávka cyklovýletu nebo pěškobusu. Nahrneme se do sklepa a ochutnáme „na stojáka“ živá vína z řady VENI, tedy vína mladá, na přírodních kvasinkách kvašená, nefiltrovaná, minimálně sířená, plná ovocných vůní.

Dobré i pro výběr vín na svatbu nebo oslavu — pomůžeme s volbou vhodných vín, doporučíme potřebné množství lahví a párování ke svatebnímu menu. Poradíme, jak správně vína podávat a jak vyladit pořadí k vašemu programu.

S tímto zážitkem také můžeme přijet za vámi na svatbu, zahradní oslavu u grilu nebo do kanceláří po celofiremním teambuildingu.

8 vzorků bílých vín VENI,
cena pro 1-4 hosty 1800 Kč,
cena od 4 do 35 hostů 450 Kč za osobu.

» Ověřit nebo rezervovat termín «

2. Vychutnejte — 650 Kč

Nejoblíbenější zážitek v našem sklepě, s dostatkem času vychutnávat. Pohodovým tempem si prokoštujeme naše moderní bílá vína z řad VENI a otevřeme i nějakou tu láhev tradičnějšího přístupu z řady VIDI.

Předvedeme vám, jak správně degustovat víno, povyprávíme vám o jednotlivých vzorcích, odpovíme vám na všechny otázky a pokud nebudete prodlužovat, odejdete od nás pevným krokem. Těšit se můžete na Jožkovy domácí uzeniny nebo Jaruščinu legendární paštiku.

12 vzorků bílých vín VENI, VIDI,
domácí uzeniny nebo paštika,
cena pro 1-4 hosty 2600 Kč,
cena od 4 do 35 hostů 650 Kč za osobu,
prodloužení je možné za 300 Kč za hodinu a osobu (v ceně zahrnuto další občerstvení a víno).

» Ověřit nebo rezervovat termín «

3. Prožijte — 2250 Kč

Tady už živé víno nejen koštujete, ale prožíváte v dokonalé harmonii s jídlem.

Pohodu naladíme obědem nebo večeří, které vám rozehraje baladu v ústech. A u mlsání už zůstaneme, čeká nás celkem 7 různých chodů.

Ukážeme vám na vaše vlastní chuťové pohárky, proč je tak zajímavé párovat vína s jídly a jak si zážitek nejlépe vychutnat. Ulévat vám budeme z vín všech našich řad – VENI, VIDI i VICI, včetně těch červených.

Zapomenete na starosti a užijete si den poznáváním malého slováckého vinařství. Ideální pro oslavy narozenin nebo výročí, rozlučky se svobodou nebo zážitkový dárek, na který obdarovaný nikdy nezapomene.

Zážitky ve sklepě s námi rádi prožívají i majitelé firem. Mají totiž ověřeno, že jde o nejúčinnější poděkování obchodním partnerům, klientům nebo dodavatelům. Běžně se u nás odšpuntují příležitosti, ke kterým by v zasedačkách nedošlo.

15 vzorků vín VENI, VIDI, VICI,
3 chody snoubené s víny,
další domácí dobroty po celou dobu zážitku,
cena pro 1-4 hosty 9000 Kč,
cena od 4 do 35 hostů 2250 Kč za osobu.

» Ověřit nebo rezervovat termín «

Hodí se vědět

Váš zážitek zůstane váš

Ve sklepě má být klídek a pohoda, proto skupinky nespojujeme. Máte tak jistotu, že se věnujeme jen vám a nikdo nám zážitek nebude narušovat. Přivítáme rádi i jednotlivce nebo pár, minimální cena pak zůstává jako za 4 hosty. Díky soukromí jsou naše zážitky ideálním dárkem na oslavy výročí.

Končíme o půlnoci

Ponocování nedělá dobře nikomu z nás, přesto je možné prodlužovat, když si to příležitost žádá. Prodloužení vás vyjde na 300 Kč na hodinu a osobu a v ceně je započteno i další občerstvení a rozlévané víno z řady VENI.

Rezervujte co nejdříve

Nejlepší termíny mizí nejrychleji i měsíce dopředu, tak příliš neváhejte — detaily vždy můžeme dořešit později. Rezervace je možné zadat nejpozději 25 hodin před začátkem zážitku. Pokud byste rádi zkusili ulovit termín na poslední chvíli, volejte Jaromírovi na +420 608 667 701 od 10 do 18 hodin.

Buďte připraveni

Degustovat budeme ve sklípku, kde je běžně kolem 12 stupňů i během horkého léta, proto si vemte s sebou něco teplejšího. Teplomilným jedincům může být chladno i od nohou, teplejší boty tak můžou přijít vhod.

O vinařské etiketě si můžeme popovídat během degustace, přesto jednu věc je praktické znát dopředu: před degustací vynechte jakékoli parfémy, toaletní vody, deodoranty, výrazně vonící prádlo atp. Pokud budete na degustaci cítit aviváž, nevychutnáte si tak dobře jemné nuance koštovaných vín. Pro vychutnání i prvních vzorků naplno doporučujeme odolat ústním vodám, žvýkačkám, mentolkám, cigaretám a kávě.

Ubytování u Medků

K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a vše potřebné. Kousek od sklepa ubytujeme až 16 lidí (pro ne-páry 13). Nabízíme 3 apartmány, celkem 6 místností (podrobnosti o dvou ze tří apartmánů zde). Pokud je ubytování spojené s degustací, vyjde vás na 550 Kč za osobu a noc, bez degustace může být cena vyšší, v závislosti na ceně za celý apartmán. Pro větší party doporučujeme rezervovat ubytování v blízkém hotelu Fabrika.

Těšíme se na vás,

Jožka a Jaromír

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště