Předchozí stránka
Další stránka

Degustace Medkova vína. Přirozeně

Nechte každodenní spěch daleko za sebou a zpomalte s námi u dobrého vína. Zastavte se na skleničku nebo víno prožijte naplno v dokonalé souhře s domácí kuchyní paní Medkové. Těšit se můžete na živá, nefiltrovaná vína s minimálním obsahem síry, za která vám hlava ráno poděkuje.

Že vás pohostíme dobře, dokládají pětihvězdičkové recenze na Googlu. Zajistíme jídlo i nocleh přímo ve vinařství. K dispozici máme sklep nebo degustační místnost do 12 hostů, od 12 do 75 hostů pořádáme degustace v příjemném sklepení hotelu Koníček.

» Ověřit nebo rezervovat termín «

Hodí se vědět

Degustujeme i v angličtině

Anglicky vedené degustace s Jaromírem využijete především pro obchodní partnery ze zahraničí. Cena závisí na zvoleném termínu, upřesňujeme ji konkrétní nabídkou vyladěnou na příležitost a cíle zážitku. S Jaromírem se nejlépe domluvíte na telefonním čísle +420 608 667 701 nebo e-mailu jaromir@vinarstvimedek.cz (na e-mail reaguje obvykle do týdne).

Rezervujte co nejdříve

Nejlepší termíny mizí nejrychleji i měsíce dopředu, tak příliš neváhejte — detaily vždy můžeme dořešit později. Rezervace je možné zadat nejpozději 25 hodin před začátkem zážitku. Pokud byste rádi zkusili ulovit termín na poslední chvíli, volejte Jožkovi na +420 773 580 566 od 8 do 17 hodin.

Buďte připraveni

O vinařské etiketě si můžeme popovídat během degustace, přesto jednu věc je praktické znát dopředu: před degustací vynechte jakékoli parfémy, toaletní vody, deodoranty, výrazně vonící prádlo atp. Pokud budete na degustaci cítit aviváž, nevychutnáte si tak dobře jemné nuance koštovaných vín. Pro vychutnání i prvních vzorků naplno doporučujeme odolat ústním vodám, žvýkačkám, mentolkám, cigaretám a kávě.

Ubytování u Medků

K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a vše potřebné. Kousek od sklepa ubytujeme až 16 lidí (pro ne-páry 13). Nabízíme 3 apartmány, celkem 6 místností. Rezervujete na přímo na Bookingu nebo na e-mailu vase@vinarstvimedek.cz (odpovídáme v řádu dnů).

Těšíme se na vás,

Jožka, Jarka a Jaromír

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště