Předchozí stránka
Další stránka

Degustace ve vinném sklípku

Pořádáme řízené degustace včetně jídla a noclehu přímo ve vinařství. Čekají na vás dva sklepy, malý do 10 lidí a velký až do 30 degustujících. Umíme zorganizovat firemní či soukromé akce až pro 70 lidí ve Františkánských sklepích v centru Uherského Hradiště.

Rychlokošt: „Na pohárek“

Nahrnete se do sklepa na hodinu a půl, popovídáme nad 6 vzorky mladých vín a povyprávíme si o tom, co vás o vinaření zajímá. Stát to bude 350 Kč za jednoho koštujícího, kdykoli během dne.

Pořádný košt: „Ukaž, co máš“

S pořádným koštem máme na 12-15 vzorků celé 3 hodiny za 550 Kč za osobu. To už zvládneme koštnout všechna mladá vína a nějakou tu domácí klobásku k zakousnutí. Časově obvykle začínáme po obědě nebo po večeři.

Pořádný košt i s popíjením: „Toho mi ulej“

Když pořádná degustace nestačí: po 15 vzorcích řízené degustace otevíráme další lahve podle toho, co vám chutná — nutno počítat s rizikem, že se tak trochu opijeme :-) Klobáskám bude dělat společnost obložený talíř a taky máte 2 hoďky navíc za 750 Kč na jednoho. Ideální začátek je v 18 hodin.

Celovečerní posezení: „Tož sa neomezuj!“

Jídla, co sníte, a vína, co vypijete. V ceně 1200 Kč na osobu máte koštované vzorky vín, pořádné jídlo na večer (naložené steaky na grilu, pečená kuřata nebo řízky, obložené talíře, domácí paštika), vodu a podobné nezbytnosti.

Na konkrétní podobě programu se už domlouváme konkrétně v závislosti na velikosti vaší skupiny a příležitosti, k jaké se u nás sejdete. Větší skupinky ubytováváme v nedalekém hotelu Fabrika, cena za ubytování je 550 Kč na osobu.

Ubytování u Medků

Ubytování a noční dopravu pro vás zajistíme, ať se nám ovíněni nezatouláte ve vsi. K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a základní výbavu. Kousek od sklepa ubytujeme až 16 lidí, při větším počtu hostů vás odvezeme do spřátelených penzionů. Cena obvykle 550 Kč na osobu, podrobnosti a rezervace zde.

Ideálně do půlnoci

Vážíme si našeho spánku, proto od půlnoci účtujeme 1000 Kč za každou započatou hodinu. U plného většího sklepa to rozpočteno dělá pouhých 33 Kč na osobu.

Rezervujte co nejdříve

Termíny jsou občas potíž, zvlášť pátky a soboty – ozvěte se prosím co nejdříve, ať si termín potvrdíme a aspoň předběžně zarezervujeme. U svatby nebo firemní akce bývají trochu jiné požadavky než u páteční spářky kamarádů, proto s vámi vinařův zeťák Jaromír projde vaše očekávání a program akce, ať všechno dobře zapadne.

Jaromír Dvořáček
+420 608 667 701
vase@vinarstvimedek.cz

Těšíme se na vás,

Josef Medek a Jaromír Dvořáček

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště