Předchozí stránka
Další stránka

Degustace Medkova vína. Přirozeně

Nechte každodenní spěch daleko za sebou a zpomalte s námi u dobrého vína. Zastavte se na skleničku nebo víno prožijte naplno v dokonalé souhře s domácí kuchyní paní Medkové. Těšit se můžete na živá, nefiltrovaná vína s minimálním obsahem síry, za která vám hlava ráno poděkuje.

Připravili jsme pro vás tři varianty degustací, které se liší nejen délkou, ale také hloubkou. Čím déle s námi zůstanete, tím dále se vydáme do historie a složitosti vína. Který ze zážitků si vyberete?

» Ověřit nebo rezervovat termín «

Vinné zážitky v našem sklípku

1. Okoštujte VENI — 450 Kč

Ideální zastávka cyklovýletu, pěškobusu nebo jako krátké zpříjemnění celodenního programu. Nahrneme se do sklepa a ochutnáme „na stojáka“ živá vína moderního stylu VENI, tedy vína mladá, na přírodních kvasinkách kvašená, nefiltrovaná, minimálně sířená, plná ovocných a květinových vůní.

Dobrá varianta i pro výběr vín na svatbu nebo oslavu. Pomůžeme s volbou vhodných vín, doporučíme potřebné množství lahví a párování ke svatebnímu menu. Poradíme, jak správně vína podávat a jak vyladit pořadí k vašemu programu.

S tímto zážitkem také můžeme přijet za vámi na svatbu, zahradní oslavu u grilu nebo do kanceláří po celofiremním teambuildingu.

1,5 hodiny zážitku,
ochutnávka bílých vín VENI,
cena pro 1-4 hosty 1800 Kč,
cena od 4 do 12 hostů 450 Kč za osobu.

» Ověřit nebo rezervovat termín «

2. Vychutnejte VIDI — 650 Kč

Nejoblíbenější zážitek v našem sklepě, s dostatkem času vychutnávat. Pohodovým tempem si prokoštujeme naše moderní bílá vína vinařského stylu VENI a otevřeme i láhev tradičního přístupu VIDI pro náročnější vínomilce.

Ukážeme vám, jak si víno nejlépe vychutnat, povyprávíme vám o jednotlivých vzorcích, odpovíme na všechny otázky a pokud nebudete prodlužovat, odejdete od nás pevným krokem. Těšit se můžete na Jožkovy domácí uzeniny nebo Jaruščinu legendární paštiku.

V případě teambuildingu doporučujeme přiobjednat hodinu navíc. Vaši kolegové se pobaví, prožijí společně příjemné odpoledne nebo večer, ale ještě nestihnou nastat prekérní situace z přemíry alkoholu.

3 hodiny zážitku,
12 vzorků bílých vín VENI a VIDI,
domácí uzeniny nebo paštika,
cena pro 1-4 hosty 2600 Kč,
cena od 4 do 12 hostů 650 Kč za osobu,
prodloužení o hodinu je možné za 300 Kč na osobu (objednávejte předem, abychom připravili další občerstvení a víno VENI k popíjení navíc).

» Ověřit nebo rezervovat termín «

3. Prožijte VICI — 2250 Kč

Výjimečný zážitek pro výjimečné příležitosti. Nechte čas ve sklepě plynout ve společnosti skvělého vína a jídla v dokonalé harmonii. Pohodu naladíme obědem nebo večeří snoubenou s vínem, které vám rozehraje baladu v ústech. A u mlsání už zůstaneme, čeká nás celkem 5 různých chodů.

Ukážeme vám na vaše vlastní chuťové pohárky, proč je tak zajímavé párovat vína s jídly a jak si zážitek nejlépe vychutnat. Prochutnáme vína všech vinařských stylů – VENI, VIDI i VICI, včetně červeného z archivu. Zážitek si tak užije i nadšenec, který se už „propil“ a dokáže ocenit i sebemenší detaily u vychutnávaných vín. A pokud jste se ještě nepropili, tak máte jedinečnou příležitost, jak si porovnat rozdíly u vín různých cenových kategorií.

Zapomenete na starosti a užijete si den poznáváním malého slováckého vinařství. Ideální pro oslavy narozenin nebo výročí, rozlučky se svobodou nebo zážitkový dárek, na který obdarovaný nikdy nezapomene.

Příjemné chvíle ve sklepě s námi rádi prožívají i majitelé firem. Mají totiž ověřeno, že jde o nejúčinnější poděkování obchodním partnerům, klientům nebo dodavatelům. Běžně se u nás odšpuntují příležitosti, ke kterým by v zasedačkách nedošlo.

5 hodin zážitku,
ochutnávka vín VENI, VIDI, VICI,
3 chody snoubené s víny,
další 2 domácí dobroty po celou dobu zážitku,
cena pro 1-4 hosty 9000 Kč,
cena od 4 do 12 hostů 2250 Kč za osobu.

» Ověřit nebo rezervovat termín «

Že vás pohostíme dobře, dokládají pětihvězdičkové recenze na Googlu nebo Facebooku. Zajistíme jídlo i nocleh přímo ve vinařství. K dispozici máme sklep do 10 hostů nebo degustační místo pro 12 hostů. Naléváme pouze kvalitní vína, která půjdou do lahví nebo už jsou lahvovaná.

Hodí se vědět

Váš zážitek zůstane váš

Ve sklepě má být klídek a pohoda, proto skupinky nespojujeme. Máte tak jistotu, že se věnujeme jen vám a nikdo nám zážitek nebude narušovat. Přivítáme rádi i jednotlivce nebo pár, minimální cena pak zůstává jako za 4 hosty. Díky soukromí a naší maximální pozornosti jsou naše zážitky ideálním dárkem na oslavy výročí.

Končíme o půlnoci

Ponocování nedělá dobře nikomu z nás, přesto je možné prodlužovat, když si to příležitost žádá. Prodloužení vás vyjde na 350 Kč na hodinu a osobu a v ceně je započteno i další občerstvení a rozlévané víno stylu VENI.

Degustujeme i v angličtině

Anglicky vedené degustace s Jaromírem využijete především pro obchodní partnery ze zahraničí. Cena závisí na zvoleném termínu, upřesňujeme ji konkrétní nabídkou vyladěnou na příležitost a cíle zážitku. S Jaromírem se nejlépe domluvíte na telefonním čísle +420 608 667 701 nebo e-mailu jaromir@vinarstvimedek.cz (na e-mail reaguje obvykle do týdne).

Rezervujte co nejdříve

Nejlepší termíny mizí nejrychleji i měsíce dopředu, tak příliš neváhejte — detaily vždy můžeme dořešit později. Rezervace je možné zadat nejpozději 25 hodin před začátkem zážitku. Pokud byste rádi zkusili ulovit termín na poslední chvíli, volejte Jožkovi na +420 773 580 566 od 8 do 17 hodin.

Buďte připraveni

O vinařské etiketě si můžeme popovídat během degustace, přesto jednu věc je praktické znát dopředu: před degustací vynechte jakékoli parfémy, toaletní vody, deodoranty, výrazně vonící prádlo atp. Pokud budete na degustaci cítit aviváž, nevychutnáte si tak dobře jemné nuance koštovaných vín. Pro vychutnání i prvních vzorků naplno doporučujeme odolat ústním vodám, žvýkačkám, mentolkám, cigaretám a kávě.

Ubytování u Medků

K dispozici máte vlastní koupelnu, kuchyň, televizi a vše potřebné. Kousek od sklepa ubytujeme až 16 lidí (pro ne-páry 13). Nabízíme 3 apartmány, celkem 6 místností. Rezervujete na přímo na Bookingu nebo u Jarušky na +420 773 581 566 nebo vase@vinarstvimedek.cz (odpovídáme v řádu dnů).

Těšíme se na vás,

Jožka, Jarka a Jaromír

Josef Medek
+420 773 580 566
Na kopci 68
686 01 Uherské Hradiště